درباره ما
7114
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7114,elision-core-1.0.8,unselectable,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
تصویر عنوان

درباره ما

زیباترین لحظات را با مانیاتک بسازید!

استراتژی آموزشی

توانمند سازی عوامل کارفرما در استفاده بهینه و حداکثری از تجهیزات و خدمات را وظیفه میدانیم.

مشتری مداری

می خواهیم شریک طولانی مدت شما باشیم. دیدگاه های مشترک؛ منافع مشترک

کیفیت خدمات

ما به نقش حیاتی فناوری اطلاعات در شکل گیری بنیان کسب و کارهای موفق واقفیم

تجربه و تخصص

تجربه و تخصص ما به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به یک سطح بالاتر ببرید.

درباره مانیاتک

شرکت توسعه ارتباطات مانیاتک با مشارکت جمعی از جوانان پیشگام در صنعت انفورماتیک، با هدف ارتقاء توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی شرکت ها و سازمان­ها به شماره ثبت 451519 و شناسه ملی 14003944879در اداره ثبت شرکت ها تأسیس شده است. ارائه خدمات تخصصی در این حوزه، انجام تحقیقات مستمر و ایجاد دانش به‌ روز در زمینه‌های مرتبط در اجرای پروژه‌ها، از ویژگی‌های بارز شرکت محسوب می‌شود.ما استفاده از کامپیوتر و اینترنت و راحت تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم میدانیم ما خلاقیت و نوآوری را سر لوحه تلاشها و فعالیتهای خود قرار داده ایم و براین باوریم که روزی میرسد که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان قدر ضرورت می یابد که توانایی خواندن و نوشتن، وبرآنیم تا با تحقیق و پیاده سازی راه حل های عملی برای استفاده از کامپیوتر و اینترنت در کارهای مختلف بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماییم و این مهم تنها با توجه، همیاری، نظرات و پیشنهادات شما کاربران عزیز میسرخواهد شد .
ما از هرگونه هزینه زائد اجتناب میکنیم، همچنین ما عقیده داریم مشتری نباید بهای ضعفهای مدیریتی و یا اشکالات اجرایی کار ما را بپردازد. پس ما پیش از راه اندازی هر سرویس جدید، به دقت آن را مورد مطالعه قرار داده و قابلیت اجرایی آن را بررسی می کنیم. همچنین ما براین عقیده هستیم که به دست آوردن سود کمتر از یک مشتری در صورتیکه به نحوی انجام گردد که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشد، آن مشتری را به یک قوه تبلیغی خودساخته مبدل کند، و این افزایش سود ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات در برخواهد داشت. این اصول ساده ، در عمل قابل بکارگیری هستند و پایه تمامی فعالیتهای ما را تشکیل میدهند.
ما با حسن نیت کامل اصول ساده شگفت انگیز کارمان را منتشر میکنیم چون عقیده داریم که در یک فضای رقابتی سالم، جای کافی برای ما و تمام همکاران دیگرمان وجود خواهد داشت، و این فضا در نهایت هم به نفع ما ،هم به نفع مردم به عنوان مشتریان آینده ما و همکاران ما خواهد بود.
90%

بررسی مستمر

80%

تنوع پشتیبانی

70%

وسعت پشتیبانی

100%

مشتری مداری

80%

کیفیت خدمات

90%

تجربه و تخصص

"دانش تخصصی کارشناسان شرکت مانیاتک مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری میدهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی،خدمتی است که در مراحل اولیه شامل نیاز سنجی و امکان سنجی پروژه شبکه میگردد و در مراحل بعدی کارفرما را یاری میدهد عواملی چون: قیمت، کیفیت، قابلیت گسترش و حتی عوامل استراتژیک اقتصادی و سیاسی را در سفارش شبکه و انتخاب پیمانکارش یاری دهد."

مانیاتک

"واحد اجرای شرکت مانیاتک با به کار گیری کارشناسان مجرب شبکه دارای گواهینامه های معتبر بین المللی و با دانش روز اقدام به اجرای پروژه مینماید. التزام عملی به برنامه زمانبندی پروژه، برنامه مدیریت منابع مالی پروژه، مدیریت زنجیره تامین و مدیریت اجرا در صدر اولویتهای این واحد قراردارد."

مانیاتک

"اجرا و تحویل پروژه های شبکه آغاز ارتباط شرکت مانیاتک با عمده مشتریانش میباشد. ارائه خدمات گارانتی، وارانتی، پشتیبانی تلفنی (Help Desk)، ارسال تکنیسین یا مقیم نمودن کارشناس در محل کارفرما از خدماتی است که این شرکت پس از اتمام پروژه به مشتریانش ارائه میدهد تا از عملکرد بهینه شبکه های اجرا شده در دراز مدت اطمینان حاصل نماید."

مانیاتک

ما مانیاتک را ساختیم!

حسن رضایی / وب

HTML – PHP – ASP – CSS – Java

علی بخشی زاده / پسیو

CompTIA Server+ – Bicsi

محمد بنی مصطفی / مدیرعامل

CompTIA – CCNA – CCNP (Switch & Route) – MCSA 2012 – MCSE 2012 (Server Infrastructure)

مهدیه رزاق نیا / رئیس هیات مدیره

CompTIA – CCNA – Executive Master of Business Administration

طراحی وب

خدمات جانبی

خدمات Active شبکه

خدمات Passive شبکه

پشتیبانی قدرتمند

تمامی خدمات ما دارای یک ماه پشتیبانی رایگان است. پشتیبانی بی منت ما مهر تاییدی است بر کیفیت خدمات و تضمینی برای رضایت شما.

ما حرف نمی زنیم، طرح می دهیم!

تیم مانیاتک پس از دریافت درخواست شما متناسب با نیاز و بر اساس دانش و تجربه،راهکارهای عملی را در قالب طرح پیشنهادی (پروپوزال) و نه یک پیش فاکتور،ارائه خواهد نمود.

کیفیت مجانی نیست !

هزینه ای که بابت انتخاب خدمات با کیفیت می پردازید به مراتب خیلی پایین تر از هزینه های ایجاد شده ناشی از انتخاب خدمات ارزان و بی کیفیت است.

وقت طلاست !

هماهنگی بین بخش های فروش و فنی امکان بازدید، بررسی وضعیت موجود، پیشنهاد راهکار و در نهایت ارائه قیمت خدمات را در کمترین زمان برای شما فراهم می کند.

ما خدمات کامپیوتری نیستیم !

رویکرد ما ارائه بهترین خدمات تخصصی در حوزه شبکه می باشد. ما معتقدیم تمامی پروژه های تعهد شده امضای این شرکت است پس خارج از استانداردها کار نمیکنیم.

ما بنگاه دلالی نیستیم !

مانیاتک بنگاه دلالی نیست. ما علاقه ای به تعدد شرح خدمات نداریم جزء به جزء خدمات ارائه شده ما، شرح واقعی خدمات و اجرای آن توسط کارشناس مربوطه می باشد.

هنوز قانع نشدید؟!

به دیگر مشتریان ما تماس بگیرید ...

آموزش پرسنل مستقر کارفرما

شرکت مانیاتک با اجرای کلاسهای آموزشی در محل کارفرما نسبت به توانمند سازی عوامل کارفرما در استفاده بهینه و حداکثری از تجهیزات و خدماتی که خریده اند اقدام مینماید.

تعهد به اجرای پروژه

التزام عملی به برنامه زمانبندی پروژه، برنامه مدیریت منابع مالی پروژه، مدیریت زنجیره تامین و مدیریت اجرا در صدر اولویتهای این واحد قراردارد

12

پروژه انجام شده

8

حجم خدمات اجرایی در هفته

6

حجم خدمات پشتیبانی در هفته

174

میانگین بازدید وب سایت

error: Alert: Content is protected !!