مشاوره و راهکار
6688
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6688,elision-core-1.0.8,unselectable,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,qode-theme-ver-4.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
تصویر عنوان

مشاوره و راهکار

اگر می خواهید شبکه خود را راه اندازی کنید و یا ارتقاء دهید، از لحظه فکر کردن تا لحظه اجرا همراهتان هستیم.

طرح ها و راهکارهای مناسبی برای تمامی شبکه ها، چه کوچک و چه بزرگ جهت اجرا یا ارتقاء داریم.

راهکار

بهترین راهکارها را بر اساس شرایط موجود،کارایی, برگشت پذیری و قابلیت گسترش در نظر می گیریم.

امکان سنجی

برای اجرا یا ارتقاء شبکه کامپیوتری، تجهیزات موجود و میزان بودجه را در نظر می گیریم و مناسب ترین راهکار را انتخاب می کنیم.

شرایط فعلی

تجهیزات موجود، سرویس های نصب شده و نحوه عملکرد فعلی شبکه را آنالیز و ثبت می کنیم.

"دانش تخصصی کارشناسان شرکت مانیاتک مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری میدهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی،خدمتی است که در مراحل اولیه شامل نیاز سنجی و امکان سنجی پروژه شبکه میگردد و در مراحل بعدی کارفرما را یاری میدهد عواملی چون: قیمت، کیفیت، قابلیت گسترش و حتی عوامل استراتژیک اقتصادی و سیاسی را در سفارش شبکه و انتخاب پیمانکارش یاری دهد."

مانیاتک

"واحد اجرای شرکت مانیاتک با به کار گیری کارشناسان مجرب شبکه دارای گواهینامه های معتبر بین المللی و با دانش روز اقدام به اجرای پروژه مینماید. التزام عملی به برنامه زمانبندی پروژه، برنامه مدیریت منابع مالی پروژه، مدیریت زنجیره تامین و مدیریت اجرا در صدر اولویتهای این واحد قراردارد."

مانیاتک

"اجرا و تحویل پروژه های شبکه آغاز ارتباط شرکت مانیاتک با عمده مشتریانش میباشد. ارائه خدمات گارانتی، وارانتی، پشتیبانی تلفنی (Help Desk)، ارسال تکنیسین یا مقیم نمودن کارشناس در محل کارفرما از خدماتی است که این شرکت پس از اتمام پروژه به مشتریانش ارائه میدهد تا از عملکرد بهینه شبکه های اجرا شده در دراز مدت اطمینان حاصل نماید."

مانیاتک

مشاوره و ارائه راهکار شبکه

طی چند دهه گذشته با توسعه روز افزون فن آوری اطلاعات، این صنعت به شکل فراگیری در ابعاد مختلف زندگی انسان حضور یافته و قابلیت های مفید این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است. همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.
خدمات شرکت مانیاتک در زمینه شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد. دانش وسیع و تخصصی کارشناسان شرکت مانیاتک، مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری می دهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که کارفرما را در تمامی مراحل هدایت می نماید.
واحد اجرای پروژه های شبکه شرکت مانیاتک با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه های کسب شده طی اجرای پروژه های متعدد، قادر به طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با استانداردهای معتبر می باشد.
اگر در حوزه شبکه های کامپیوتری اطلاعاتی ندارید و از مزایا و کاربردهای آن در شرکت خود بی بهره هستید؛ بهترین راهکارها را بر اساس فعالیتتان به شما ارائه خواهیم نمود.
  مانیاتک برای اجرای شبکه ، بسته های پیش فرض تهیه نموده است. این بسته ها حاصل چندین سال تجربه همکاران شرکت را در سازمانهای بزرگ و مشاوره با اساتید و بزرگان حوزه فناوری اطلاعات می باشد.
بخشی از اقدامات اولیه

– بررسی بستر کابلی و بی سیم شبکه
– بررسی سرویس ها و نرم افزارهای در حال استفاده
– بررسی تعداد کلاینتها و مشخصات سخت افزاری
– بررسی نرم افزارهای نصب شده و مورد نیاز روی کلاینتها
– بررسی نحوه قرارگیری و آرایش رک
– بررسی نحوه قرارگیری سرورها
– بررسی نحوه مجازی سازی سرورها
– بررسی قرارگیری ماشین های مجازی و سرورهای فعال
– بررسی سرویس های فعال شبکه و نقشه آن
– بررسی اکتیودایرکتوری و سرویس های وابسته

مشاوره و راهکارها در حوزه های ذیل

– مشاوره و ارائه راهکار در زمینه راه اندازی و یا ارتقای بستر ارتباطی از لحاظ انتخاب تجهیزات مناسب
– مشاوره و ارائه راهکار جهت خرید و یا ارتقای سرور
– مشاوره و ارائه راهکار جهت راه اندازی و یا ارتقاء بستر مدیریتی شبکه
– مشاوره و ارائه راهکارهای مانیتورینگ و کنترل شبکه
– مشاوره و ارائه راهکارهای امنیتی شبکه
– مشاوره و ارائه راهکارهای ارتباطی داخلی و خارجی

برندهای کاری

توسعه ارتباطات و فناوری مانیاتک

  • Microsoft
  • Cisco
  • vmware
  • Mikrotik
  • Legrand
error: Alert: Content is protected !!